Katalogi

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami naszych dostawców.

Promocja !

Promocja na płyny do:  zmywarek, piecy konwekcyjno-parowych, preparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni, płyny do stali, odkamieniacze, płyny do przypaleń oraz na mydła antybakteryjne !

Zamówienia można składać na adres mailowy:

biuro@poz-gastro.nazwa.pl lub

poz-gastro@wp.pl

lub telefonicznie tel: 604 877-900

Katalog Stalgast

Kwiecień 2022

To już 47 wydanie katalogu Stalgast! W odpowiedzi na Wasze potrzeby rozwijamy i unowocześniamy ofertę produktową. Do oferty pieców konwekcyjno-parowych, wprowadzonych w 2021 roku, dołączyliśmy w tej edycji 260 nowości! Wśród nich znajdziecie m.in.: szeroką ofertę chłodnictwa, wyciskarki elektryczne i blendery Santos, wagi magazynowe legalizowane, lampy grzewcze na gaz, pralkę EcoBubble™ i suszarkę marki Samsung, garnki, patelnie, tace, pojemniki stalowe oraz wiele innych akcesoriów gastronomicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą katalogową!

Katalog Stalgast

Meble i ciągi wydawcze

Marzec 2022

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem Stalgast na meble i ciągi wydawcze oraz urządzenia ze stali nierdzewnej.

 

Katalog Hendi

2022

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem firmy Hendi.

Katalog Tom-Gast

2022/2023

Kompletna oferta Tom-Gast w jednym miejscu! Znajdziesz tu najlepsze wyposażenie Twojej kuchni, stołu, bankietu czy baru.

Katalog YATO

2021

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy katalog YATO z aktualnymi cenami.

Zapraszamy do zakupów !

 

Katalog ALVA

HoReCa 2020

Zapraszamy do zapoznania sie z katalogiem Alva prezentujacym nowoczesne i róznorodne rozwiazania dla rynku gastronomicznego. 

Uprzejmie informujemy, że ceny w katalogu ALVA uległy zmianie, możemy na Państwa życzenie telefonicznie lub mailowo podać obowiązujące ceny.

Katalog Bartscher

2021

Aktualna oferta urządzeń i wyposażenia dla kuchni gastronomicznych, innowacyjne produkty oraz portfolio produktów od A do Z – wszystko z jednej firmy!

Uprzejmie informujemy, że ceny w katalogu Bartscher uległy zmianie, możemy na Państwa życzenie telefonicznie lub mailowo podać obowiązujące ceny.

Katalog Reinex

Chemia Remix

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem profesjonalne środki czystości REMIX.